בלוג נערות ליווי

אימון חם עם ניקיטה נערת ליווי בהרצליה

שיתוף

הוא הגניב הצצה לנערת ליווי בהרצליה. היא נראתה כל כך אירוטית עם הפנים שלה סמוקות. זיעה זלגה על עורה החלק והמוצק ותלבושת הכושר שלה הייתה מעוצבת לגופה, וחשפה את הקימורים שלה. הוא התבונן בישבנה ההדוק במכנסי היוגה החטובים כשהיא דחפה את עצמה קצת יותר חזק על הקרוס טריינר. היא העיפה אליו מבט, והעניקה לו את החיוך הסקסי הזה. הוא הניח למשקולות לרדת בחזרה לעריסה שלהם.

״קחי הפסקה,״ הוא אמר.

נערת הליווי עם השיער הברונטי ביטלה את תוכנית האימונים שלה והאטה את ירכיה השואבות. הוא פלט שריקה נמוכה בזמן שצפה בה מתקררת לפני שירדה מהמכונה. באמת היה לה הגוף הכי מדהים. ניקיטה הרימה מגבת וייבשה את פניה ואת המחשוף הנדיב. היא הסתובבה אליו, עמדה בתחתית הספסל, לוגמת מים, מתבוננת בו בהבעה מרושעת בעיניה הסקסיות.

'תראי לי את הלחמניות שלך,' הוא אמר, קולו צרוד מרוב תאווה.

הניחה את בקבוק המים שלה, נערת הליווי הסתובבה וחברה את אצבעותיה לרצועת המותניים של מכנסי היוגה הצמודים שלה. היא החליקה את הבד הלח על ירכיה המעוצבות, ואפשרה לו להתענג על לחיי ישבנה העגולות, המוצקות והסמוקות.

״מושלם,״ הוא מלמל.

ניקיטה חירמנה את המאמן שלה והסירה את מכנסי היוגה שלה. כשהסתובבה אליו בחזרה, הרגיש את איברו מתקשה למראה הכוס המגולח למשעי. נערת הליווי מסוכנות נערות ליווי בהרצליה צעדה לעברו. הוא דחף את המכנסיים הקצרים שלו כלפי מטה, מרגיש את ההקלה כשהזקפה שלו יצאה לחופשי. ניקיטה התיישבה על ירכיו החלקות מזיעה, דוחפת את אצבעותיה בשערו הלח.

נערת הליווי נישקה אותו לאט ובחושניות כל כך. הוא לא הצליח להתאפק יותר, משך אותה אל ברכיו, מוביל את הזין הקשיח שלו לתוך הכוס ההדוק והרטוב שלה. היא התנשפה כשהחליק פנימה, אוחזת בגופו בירכיה החזקות. גופם נטחן יחד, עור מחליק קדימה ואחורה. הוא ראה טיפות זיעה מתרוצצות בין שדיה העזים ומשך את גופה המוצק והחטוב חזק יותר אל גופו.

שניהם דפקו חזק ומהר, האדרנלין והאנדורפינים של פעילות גופנית הביאו אותם לשיא מטורף הוא הכניס זרע לתוך גופה המתפתל והרועד של נערת הליווי.

'פאק', היא התנשפה, 'פאק, פאק, פאק'.

ההתאוששות שלה הייתה מהירה. גוף צעיר וצעיר מאומן בצורה מושלמת למרתון סקס. הוא נשם את הריח שלה, פניו נלחצו על שדיה שטופי הזיעה. חיוך התגנב על שפתיו. הוא באמת ציפה להמשך עם נערת הליווי במקלחות.