בלוג נערות ליווי

נערות ליווי בראשון לציון מנסה ספורט מים

שיתוף

נערת הליווי נראתה ביישנית כשנכנסה לשירותים. הוא חייך מחדש בביטחון, מנסה להתמקד בלהדריך אותה במטר הזהב הראשון שלה. אבל זה לא היה קל. הגוף העירום והמפותל של שירה היה די הסחת דעת. הוא הושיט את ידו ונערת הליווי עם חזה גדול נע לעברו, ירכיה מתנודדות בצורה אירוטית ושדיה הגדולים קופצים. היא אחזה בידו.

"בואי נתחיל עם קצת OWO כדי להרגיע את שנינו," אמר.

הוא ראה את נערת הליווי מסוכנות נערות ליווי בראשון לציון נרגעת. OWO היה טריטוריה מוכרת. היא ידעה שהיא טובה בזה, מה גם שהיא נהנתה. שירה נתנה לו נשיקה רכה וחושנית על שפתיו וכרעה ברך מולו. הזין שלו כבר היה קשה. אי אפשר היה להכחיש כמה הוא היה מגורה ממנה. היא חייכה אליו, שערה הכהה נופל על כתפיה, מלטף את פטמותיה. ידה החמה תפסה את איברו הזקוף והובילה אותו בין שפתיה המלאות. הוא גנח כשהחום הרטוב אפף אותו.

״מדהים,״ הוא התנשף.

שירה הייתה מאוד מאוד טובה. נדמה היה שנערת הליווי יודתע אינסטינקטיבית איזה קצב הוא אוהב וכמה קשה הוא אוהב להישאב. היה ברור כמה היא נהנתה כשהיא השמיעה קולות גרגור של אושר, בלי לשים לב מהרוק שטפטף במורד סנטרה. לנערת הליווי לא היה אכפת להיראות יפה, היא רק דאגה לספק הנאה רבה ככל האפשר. למרות זאת, היא הייתה יפה להפליא.

הוא היה כל כך שקוע בצפייה בשירה מוצצת לו את הזין עד שהשיא שלו כמעט הגיע בהפתעה מוחלטת. שנייה אחת הוא ראה את שפתיה הסקסיות מחליקות קדימה ואחורה לאורך הפיר שלו, בשנייה גופו רעד והתעוות. ראייתו היטשטשה והוא רק הבחין ששירה מחייכת אליו כשנתזי הזרע הלבנים שלו ניתזים על שדיה הגדולים והמדהימים. זריקה אחר זריקה חנקה את עורה החלק נערת הליווי, זרע ירד במורד המחשוף שלה ועל בטנה השטוחה. רגליו הרגישו חלשות וגלים של עונג פעמו בגופו.

עם התרוקנות הביצים שלו, הוא היה מודע לפתע ללחץ המוכר בשלפוחית ​​השתן שלו. הוא מלטף את שערה הארוך של הליווי המזרח אירופי לאחור מפניה, הוא הביט בעיניה המצפות. היא כבר לא הייתה ביישנית, התשוקה הבזיקה בהבעה הנלהבת שלה.

'האם את מוכנה?' הוא אמר.

'כן,' היא ענתה, בלי שמץ של ספק בקולה.

הוא החזיק את הזין המרכך שלו בידיו וכיוון זרם חזק של שתן לוהט על הציצים המכוסים שלה. שירה התנשפה וציחקקה בהנאה. מטר זהוב של שתן שטף אותה נקייה, זרם במורד המחשוף, רץ על בטנה וטפטף על ירכיה החטובות כדי ליצור שלולית על האריחים. פרץ ההתרגשות שקיבל מספורט המים גרם לזין שלו לעמוד שוב. נערת הליווי עם חזה גדול קמה, הבעת פניה מלאה בתאווה.

'זה היה מדהים', היא אמרה וגררה אותו לכיוון המקלחת, 'תזיין אותי, אני צריכה שתזיין אותי עכשיו'.