בלוג נערות ליווי

נערת ליווי בירושלים דו מינית ג'ינג'ית אוכלת בחוץ בזמן האוכל

שיתוף

נערת ליווי דו מינית טמנה את פניה בכוס של האישה. זאנה אהבה לאכול כוס. היא אהבה את הטעם, את הריח ואת תחושת הקטיפה של מין של אישה אחרת. אבל יותר מכל, היא אהבה את הקולות שהשמיעה אישה כשהיא מגורה – זה היה ההפעלה האולטימטיבית.

שרידי ארוחת הערב שלהם היו מפוזרים על פני השולחן, זרוקים כאשר שלושתם לא הצליחו יותר לשלוט בעצמם. המאהבת הנשי שלה דחפה הכל מהדרך, לא היה אכפת לו אם אוכל ויין נשפך על הרצפה. לאחר מכן היא עלתה על השולחן ופתחה את רגליה לנערת הליווי דו מינית. זאנה כרעה על כיסא, לקחה בתאווה קינוח בצורת כוס, בזמן שהמאהב הגברי הוריד את תחתוניה והמשיך לזיין אותה מאחור.

זה היה סוג הסעודה שנערת הליווי אהבה להתפנק בה. היא מצצה את הדגדגן של האישה, נהנתה מצווחת העונג הקטנה ממעלה השולחן ומניעה את ירכיה תוך שהיא לוקחת את הזין הקשה של הגבר עמוק יותר בתוכה. הוא תפס את ירכיה ודחף מהר יותר, מחליק את קצה הזין שלו קדימה ואחורה על נקודת הג'י שלה ושולח צמרמורת אופורית בגופה. המאהבת הנשית שלה החלה להתפתל ולגנוח מתחת לתשומת הלב של זאנה, מיצי הכוס זרמו והשקו את נערת הליווי.

'הו כן, הו כן, הו כן!' המילים האקלימיות נסחפו אל זאנה, עמומות על ידי הירכיים הרכות שנלחצו בחוזקה סביב ראשה. ירכיים נשיות זזו מתחת ללשונה חסרת הרחמים כשהיא הסיעה את האישה לאורגזמה רועדת לאחר אורגזמה רועדת. כשנערת הליווי הדו-מינית הסקסית סוף סוף הרפתה, ירכיה של המאהב הנשי נרגעו ונפתחו. האישה התיישבה והושיטה יד, מרימה את פניה היפות של זאנה. הם התנשקו, איטיים וחושניים בזמן שהגבר המשיך לזיין את נערת הליווי הדו-מינית מסוכנות נערות ליווי בירושלים.

זאנה הרגישה את פטמותיה הקשות מתחילות לעקצץ ורפרופים קטנים רצו מעלה ומטה בירכיה הפנימיות. הכוס שלה רעד במשך כמה דקות, התיישב על קצה האורגזמה, ריחף על המצוק בזמן שהוא חובט לתוך גופה הסקסי. הרעד הפך לפתע לפרכוסים, לחיצה חזקה שהביאה התנשפות מאהובה. נערת הליווי הג'ינג'ית הסקסית התהפכה על הקצה, הנאה עזה פועמת בכל עצב בגופה, מייבבת לתוך הנשיקה הנשית.

'ילדה טובה', מלמלה האישה, 'זהו'.

כשהשיא של זאנה נרגע, האיש שלף מהכוס הרועד שלה. הוא הסתובב לשולחן, חברתו ניתקה את הנשיקה עם נערת הליווי הדו-מינית והוא התיישב בין רגליה המסבירות פנים, יושב על השולחן, נשען עליה לאחור ומוציא את איברו. עיניה של זאנה אורו בהנאה והיא הרימה אליו את מבטה מהמקום שבו היא כרעה על הכיסא, רואה את פניו מתעוותות באקסטזה מעודנת כשהוא שפך זרע על פניה היפות.