בלוג נערות ליווי

נערת ליווי בכפר סבא גורמת ללקוח לגרגר תוך כדי ספורט מים

שיתוף

נערת הליווי היה התגלמות המעמד והתחכום – או לפחות היא עברה את כל המבחנים. סימונה שיחקה את תפקיד העוזרת האישית בצורה מושלמת. היא שידרה אווירה של חוסר נגיעה שמשכה את תשומת הלב של כל גבר שם. זה היה עד שהם סגרו את הדלת לחדר המלון שלהם.

הגוף המדהים והגוון שלה היה לעיניו בלבד. היא עמדה מעליו, רגליה החטובות פרושות לרווחה, ידיה הקטנות על שדיה העליזים, שפתיה החושניות נפרדו בהתנשפויות קטנות של עונג. הוא הרים את מבטו אל נערת הליווי, הריח ההורמונלי של הכוס שלה חזק בנחיריו, הטעם המתוק של המיצים שלה על לשונו. סימונה הייתה מעולה. אילו רק שאר הנציגים ידעו איך היא באמת נראת מתחת לפורניר של החליפה החכמה והמקצועית שלה.

אחת מידיו העיפה באיטיות את איברו הנוקשה, משמן מראש את תנועות אגרופו הארוכות. היד השנייה פירקה את שפתי המשי של הכוס שלה, ופתחה את החריץ הרטוב ללשונו. ירכיה החלקות של נערת הליווי המזרח אירופאית הסקסית היו חלקות מהמיצים שלה, הרעידות עברו על בשרה הגמיש והוסיפו לידיעתו שהיא אוהבת כל שנייה של תשומת הלב שלו.

'זה מרגיש כל כך טוב', היא גנחה, 'אתה באמת יודע איך לתגמל בחורה'. סימונה הניחה ליד אחת ליפול משדיה. אצבעותיה משתלבות בשערו, מקרבות את פיו אל הדגדגן המבולגן שלה.

"מגיע לך כל העונג שאני יכול לתת לך," הוא אמר, תוך הפסקה קצרה מליקוק הכוס של נערת הליווי מסוכנות נערות ליווי בכפר סבא. ידו המשיכה ללטף את איברו.

'גם לי יש פינוק בשבילך', היא נאנקה, 'אתן לך אותו בקרוב מאוד'.

"אבל קודם כל גברתי," הוא אמר וטמן את פניו בין שפתי הקטיפה שלה. סימונה התנשפה, טוחנת את פניו אליה. ירכיה של נערת הליווי המזרח-אירופיאית רעדו, גופה רעד והצטברות טרייה של מיצים זלגו על סנטרו ובמורד ירכיה הפנימיות. בזעקה, היא החזיקה אותו חזק אל גופה הרועד בזמן שהאורגזמה שלה זורמת דרכה.

לבסוף, היא השליכה את ראשה לאחור ודחפה אותו לאחור. הוא השתרע על הרצפה, מביט למעלה אל היופי הנהדר שהתנשא מעליו. ידו עפה למעלה ולמטה לאורך הזין שלו, נופלת כמו בוכנה. סימונה התכופפה ותפסה אותו בעורפו. נערת הליווי המזרח אירופיאית משכה אותו למעלה לתנוחת ישיבה, כך שפיו היה שוב בגובה הכוס שלה. האצבע והאגודל שלה אחזו באפו, ואילצו אותו לפתוח את פיו בנשימה. ידה השנייה פרשה את שפתי הכוס שלה והיא כיוונה מקלחת מוזהבת עוצמתית במורד גרונו הפעור.

זרם של שתן ניגר לתוך פיו, ממלא את חושיו בניחוח החריף ובטעם המתוק. ידו סטרה קדימה ואחורה. הוא התנשף, בוכה, מגרגר שתן בזמן שזרע ירד מהזין שלו. שלוליות לבנות ניתזו על רגליה הסקסיות של סימונה, והשאירו שובלים ארוכים על הרצפה. נערת הליווי צחקה בהנאה, התכופפה ונישקה אותו. היא הייתה כל כך מטונפת להפליא עם פעילות ספורט המים שלה. אם שאר הנציגים היו יכולים לראות אותה עכשיו…