בלוג נערות ליווי

נערת ליווי ברמת גן בדייט דומיננטי בפורים

שיתוף

המראה של נערת הליווי בתלבושת מכשפת הלטקס הסקסית שלה גרם לפיו להתייבש. הגומי השחור המבריק נצמד לקימורים הדקים שלה, והדגיש כל קו נשי חושני. הרוכסן של קטיה היה נמוך כדי שיוכל לחגוג את עיניו בנפיחות שדיה ובמחשוף העמוק שבין הבשר הרך. גרביים צלבו את רגליה הארוכות והמגוונות, והראו לו את העור העירום של ירכיה הפנימיות ממש מתחת לחצאית הקצרה של שמלת הלטקס השחורה. עקבים מרושעים עם קוצים השלימו את המראה.

הוא עמד עירום, רעד למרגלות המיטה בעודו מתבונן במכשפה הולכת לעברו. שערה של קטיה היה פרוע, עיניה בוערות מכוח ותשוקה. ניחוח המושק של נערת הליווי מרמת גן הגיע אל נחיריו רגע לפני שהיא דחפה אותו חזרה למיטה.

'אז, חיית המחמד שלי,' היא גירגרה במבטא הסקסי שלה, 'תן לי לראות איזה קסם אני יכולה לעשות איתך.'

נערת הליווי הסקסית מרמת גן גלגלה את הלטקס על ירכיה, וחשפה את הכוס המגולח שלה. יבבה נמלטה מגרונו – היא הייתה האישה היפה ביותר שראה אי פעם. קטיה השתופפה על גופו העירום והחליקה במעלה פלג גופו עד שכוס הקטיפה שלה נלחץ על שפתיו. ריח המין שלה הקשיח את איברו, הביצים שלו התנפחו. הלשון שלו נפנפה החוצה, גנבה טעם טעים.

״עוד,״ דרשה קטיה.

היא הניחה את הכוס הרטוב שלה על פניו והוא ליקק ונישק בכל מה שהיה שווה, שותה את התשוקה העוצמתית של נערת הליווי מסוכנות נערות ליווי ברמת גן. היא באמת הייתה מכשפה והוא היה לגמרי תחת הכישוף שלה. מיצי כוס נטפו מסנטרו, גניחות עמוקות של קטיה נסחפו אל אוזניו.

"די," היא אמרה, דוחפת את ראשו למיטה והחליקה את גופה במורד פלג גופו. שמלת הגומי הייתה חלקה על עורו החשוף, זיעת התשוקה הקלה את מעברה. ירכיים רכות אחזו בירכיו כשהזין המתאמץ שלו החליק לתוך החום העז של הכוס שלה. הוא צעק, הפסיד לקסם של קסמיה המיניים. נערת הליווי הלוהטת הלוהטת סטרה בפניו.

'אתה חיית המחמד שלי, אתה קיים להנאתי', הזכירה לו.

הוא הרים את מבטו אל נערת הליווי הסקסית, צופה בה רוכבת עליו. הציצים שלה קפצו, עיניה היו עצומות ושפתיה פשוקות מעט. לאחר מכן היא פקחה את עיניה והביטה בו במצב נוקב – ההבעה הייתה של תאווה. תפסה את האגודל שלו, היא הצמידה אותו לדגדגן שלה והחלה להידחף אליו.

הוא איבד את המיקוד, לא היה מסוגל לעשות דבר מלבד לעצור את השיא העוצמתי שהתנפח במפשעה שלו. לבסוף, נערת הליווי הדומיננטית צעק הוגופה הסקסי התקשח. שרירי הכוס של נערת הליווי הבלונדינית לחצו את הזין שלו בקצב חזק כשהיא התנשפה, נאנקה ושוב צעקה, כל גופה רועד.

'בבקשה,' הוא גנח.

נערת הליווי סטרה בפניו, חזה התרומם, שדיה עולים ויורדים בסיפוק.

״טוב מאוד, חיית המחמד שלי. הרווחת את הפרס שלך'.

הוא שיחרר את שליטתו, ואיפשר לגל האופורי להתאוורר החוצה דרך גופו המושחת כדי להעלות את הזין שלו לתוך גופה המעוגל הקסום. כל קשר עם העולם האמיתי אבד והוא ריחף באקסטזה אירוטית. זה הרגיש ממש טוב להיות תחת הכישוף הגשמי של קטיה.