בלוג נערות ליווי

OWO לנערת ליווי מזרח אירופאיות בפתח תקווה

שיתוף

 

נערת הליווי האנאלית טיפל בעצבים שלו. הנשיקה הבוטחת והנלהבת שלה גרמה לו לשכוח עד כמה היא הייתה יפה בצורה בלתי אפשרית. במקום זאת הוא התמקד באיך היא עוררה אותו וכיצד היא נאנחה בהנאה למגע שלו. יעל הייתה יפה במיוחד – היא הייתה כל מה שהוא קיווה לו. כאן היא נתנה לו את ה-OWO הטוב ביותר בחייו והיה לו נוף מעולה.

נענוע של ירכיה החטובות של נערת הליווי הבלונדינית מסוכנות נערות ליווי בפתח תקווה הבטיח לה את מלוא תשומת הלב שלו. לא שהוא יחפש מקום אחר כשהיה לו מלאך עירום בתצוגה מלאה ממש לנגד עיניו. ירכיה הרכות של יעל עמדו על פלג גופו, ראשה של נערת ליווי אנאלי נע מעל הזין שלו בזמן שהכוס הרטוב והתחת ההדוק שלה הוצגו לעיניו. הוא נאנק בתגובה לתשומת הלב המשולבת בפה והגירוי החזותי.

רגל עדינה דחפה את החפצים – הוא חייך, מרגיש שובב. תפס את אחד החפצים, הוא סחט כמות נדיבה של סיכה על ידו והחליק אותו על התחת החשוף שלה. צווחה עמומה נמלטה מגרונה התפוס – הנוזל הקר על עורה הלוהט. הפריט השני היה קר עוד יותר – בדיקה אנאלית מתכתית מבריקה!

הוא הרים אותו והעביר אותו בהתגרות בין לחיי ישבנה של הליווי האנאלי הסקסי, מחליק אותו מעבר לחור ההדוק שלה, צופה בה מתפתלת בירכיה בתסכול. לעזאזל, היא הייתה סקסית! לבסוף, הוא דחף את הבדיקה כנגד התחת הסקסית והצעירה של נערת הליווי. הוא התבונן מרותק איך זה נעלם לאט בתוכה. יעל נלחצה לאחור, דוחפת בעדינות אל הגשושית. גניחות רכות בקעו מסביב לאיברו הקשה.

הלקוח החליק את אצבעו בין שפתי הכוס שלה, מצא את הדגדגן המבולגן שלה ומשפשף אותו בתנועת סיבוב. נערת הליווי האנאלי נדחף לאחור כנגד הגשושית הפולשת, חזק יותר, מהר יותר. השילוב של לראות את עצמו מזיין את ישבנה עם בדיקה אנאלית וקבלת OWO שדד ממנו את יכולתו להתמקד. הוא ידע שהוא לא יכול להתאפק עוד הרבה זמן.

יעל מצצה את הזין שלו בעוצמה מוגברת, התשוקה שנוצרה כתוצאה מגירוי אנאלי ודגדגן משגעת אותה מתאוות. ירכיה ננעצו והסתובבו, היא התנשפה וגנחה. הוא התבונן בכוס שלה מתכווץ, ראה את העלייה הפתאומית בזרע זורם בין שפתיה, הרגיש את הרעד בגופה, אבל היא לא הפסיקה לינוק – אלוהים, היא הייתה מסורה.

הוא ויתר בשלב הזה. אי אפשר היה לו לתאם יותר. כל מה שהוא יכול היה להתמקד בו היה העונג המתנפח בין רגליו, היניקה מפיה של נערת הליווי והמגע המורכב של לשונה. הסכר פרץ, הנפיחות האירוטית שוטפת את גופו, דוחפת מזרקה של זרע במעלה הזין שלו במורד גרונה של יעל. התפרצויות של זרע נורו מתוך ההנאה שלו. שריריו התכווצו עם כל קפיצה, ואילצו אותו להתיישב חלקית, דוחף את פניו לתוך ישבנה הרך והריחני.

'הו, לעזאזל, כן!' הוא בכה.

כשהיה יבש, הוא כבר תכנן מה הם יעשו בדייט הבא שלהם.